| anonim_4396 a întrebat:

Asa,cum v-am mai spus despre acea fata.A inceput scoala si se pare ca inca o mai iubesc. Ce sa fac? sa o bag in seama? pe mess, la scoala? Cum sa actionez?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Continua sa o iubesti, scoala e lunga, ai sansele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns (pentru devil2279):

Iubire fara suferinta nu se poate.

| xSkrillex a răspuns:

Omule uite ceva care te poate ajuta fa-ti alt Id de mess dar cu un nume mai ciudat sa nu-l stie nimeni si bag-o in lista pe ea si spune-i ca tu o iubesti da spui ''cutarica te iubeste asa mi-a spus'' succes sper ca ti-am fost de folos salut Funda?