| vl96cos a întrebat:

Acum cateva luni o fata ma placea foarte mult si eu i-am dat sperante dar dupa cateva zile i-am spus ca nu poate fi nimic pentru ca eu sunt indragostit de alta fata.A suferit ft mult dupa mine.Eu m-am intros la ea dar am gresit din nou. Acum s-a intros roata.Am inceput sa tin la ea si sufar pentru ca ea nu mai vrea sa sta cu mine. Stiu ca este vina mea dar chiar o iubesc. Ce pot sa mai fac?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ştii proverbul:Ce ţie nu-ţi place altuia nu-i face.Asa se învârte roata.Acum taci şi suferă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o in pace! nu are rost sa mai suferiti amandoi!

| paceandlove a răspuns:

Doar sa speri ar fi trebuit sa-i spui at ca te mai gandesti

| aryenutzaa a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti ceri scuze si sa incerci sa vb cu ea sa ii explici sentimentele pentru ea.

| b2013 a răspuns:

Ai postat gresit intrebarea! ha ha ha... du-o la un mecanic!

| Alexander_Justin_1995 a răspuns:

Tot ce poti face este sa stai si sa speri ca ea iti va acorda SANSA pe care tu nu i-ai indeplinit-o pe deplin happy Eventual spune-i si tu ca a fost o greseala imensa si vrei sa te intorci la ea, ca totul a fost o confuzie... Sigur aveti amandoi 16 ani happy Eh, nu e nimic, sunt destule fete sincer. Nu te limita doar la una. tongue

| vl96cos explică (pentru Alexander_Justin_1995):

Mersi pentru sfat asa e avem 16 ani aman2

| MadalinaIancu a răspuns:

Buna! M-am gandit sa iti raspund mai ales si pentru ca eu trec printr-o situatie asemenatoare in momentul de fata, adica ma aflu in situatiai fetei de care iti place. E foarte naspa ceea ce i-ai facut, dar sfatul meu este ca daca tu intr-adevar, dar intr-adevar tii la ea si nu vrei sa iti bati joc si sa o faci sa sufere, caut-o, vorbeste-i sincer, cere-i iertare, spune-i ca stii ca ai gresit, ca ai fost un magar si ca ai constientizat ca tu pe ea o iubesti. Cere-i o sansa si spune-i ca nu vei mai comite aceleasi greseli! Eu asta astept in momentele astea, dar din pacate, la mine altfel stau lucrurile! Mult succes! Sper sa fiti impreuna!

| MadalinaIancu a răspuns:

Buna! M-am gandit sa iti raspund mai ales si pentru ca eu trec printr-o situatie asemenatoare in momentul de fata, adica ma aflu in situatia fetei de care iti place. E foarte naspa ceea ce i-ai facut, dar sfatul meu este ca daca tu intr-adevar, dar intr-adevar tii la ea si nu vrei sa iti bati joc si sa o faci sa sufere, caut-o, vorbeste-i sincer, cere-i iertare, spune-i ca stii ca ai gresit, ca ai fost un magar si ca ai constientizat ca tu pe ea o iubesti. Cere-i o sansa si spune-i ca nu vei mai comite aceleasi greseli! Eu asta astept in momentele astea, dar din pacate, la mine altfel stau lucrurile! Mult succes! Sper sa fiti impreuna!