| KellyK13M a întrebat:

Aveti iedee de ce mesaj sa ii trimit unui baiat pe care il plac dar el nu stie. ceva dragut.care sa ii place (el e mai timid) va rog ajutati-ma dau fundita :*

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Pur si simplu trimite-i un mesaj in care ii scrii ca te-ai gandit in acel moment la el si ai dorit sa ii trimiti un gand bun si de la tine. Daca este timid, va trebui sa fii finuta cu cuvintele. De la tine catre el, din inima ta, numai raze de soare. Succes!

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Spune-i ca il placi. E mai simplu...

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

``bunaabig grin sunt [cutarebig grin] ppate nu ti-ai dat seama pana cum dar te plac si mi-as dori sa iesim macar odata impreuna [spun asta pentru ca e categoric ca dupa aia veti iesi in continuare] sper ca nu te-am deranjat papa:*``

| LauraMarshall a răspuns:

Ceva de genul"Hei, buna! Ascultam putina muzica la casti, stateam in pat si ma gandeam daca ai vrea sa iesim intr-o zi prin parc.cred ca avem destule lucruri in comun si esti o persoana interesanta!"

| YoMihai a răspuns:

Ii spui prosti.ciudate.cum ar fi.
motor sau chestii de-astea.baietilor le plac lucrurile ciudatehappy