| KellyK13M a întrebat:

FUNDA Aveti iedee de ce mesaj sa ii trimit unui baiat pe care il plac dar el nu stie. ceva dragut.care sa ii place (el e mai timid) va rog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
| BulanShow a răspuns:

Buna! Pai sunt baiat, nu prea sunt timid insa stiu ce mi-ar place sa primesc de la prietena mea...:
~Buna sunt (numele tau sau cum te stie) si ti-am trimis acest mesaj ca sa iti spun si eu ceva.De la o vreme mi se pari foarte dragut si as dori sa iti spun ca te plac.Nu stiu cum s-a intamplat dar eu te plac. Sper sa nu te fi suparat pe mine pentru ca am fost asa de directa insa sunt indragostita de tine.
Astept un raspuns de la tine.Te pup dulce!~
si dupa ce iti raspunde (daca vrea ) mai vb si u cu el frumos, iar atunci cand crezi il intrebi daca ar putea merge sa va plimbati pe undeva (singuri) si de aici dezvoltati.