| anonim1512 a întrebat:

Astazi e ziua unu baiat care il plac. Ar trebui sa ii trimit mesaj cu la multi ani sau nu?( el stie ca il plac, e din alta clasa )

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, va fi un gest frumos si probabil apreciat. happy

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce naiba nu i-ai da mesaj dacă îl placi? Tu judeci?

| Divy a răspuns:

Nu ar trebui, o faci că vrei nu că ar trebui.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu ii trimite mesaj de ziua lui pentru ca trebuie. Trimite-i pentru ca vrei si doar daca vrei.

| GreenVoid a răspuns:

De ce n ar trebui, ii scrii o urare nu i faci vreo propunere indecenta.

| mnbvf a răspuns:

E doar un "la mulți ani", ar trebui să-i spui, mai ales că-l placi.

| anonim000x a răspuns:

Da,dar scrie ceva putin mai elaborat.