| ubythicha a întrebat:

Baiatul d care imi place zice ca se desp de mine pentru ca sa ma bag cu altusaddar el imi spune ca nu ar vrea sa ma bag cu ila! Eu ce ar trebui sa faccrying! Dau fundita la cel mai bon raspwinking

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Ce caracter ...mai bine desparte-te tu de el, nu vei regreta, crede-ma.

| pakito a răspuns:

Vrea sa va certati putin...si dupa s ava impacati...cred ca asa am fost si eu. dulce ii impacarea

| ioanapop a răspuns:

Poate vrea sa scape de tine si nu stia ce motiv sa iti spunathinking