| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce inseamna pentru voi "buna la pat"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ti se acorda calificativul de "buna la pat" trebuie sa devii experta in pat si acest lucru il poti realiza/poti deveni doar in urma practicarii cu multa perseverenta a sexului dar mai ales a perversiunilor si fanteziilor sexuale experimentate cu un numar cat mai mare de parteneri. In functie de calificativele acordate de partenerii de "nebunii" poti deveni o "experta" apreciata dar mai ales dorita. Deci este nevoie de cat mai multa fantezie, imaginatie si perseverare in perversitate. laughingSucces.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Sa stie sa aseze un pat corect...
Hai ma fetelor, pe bune? chiar vreti astfel de detalii?
O seara buna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu stea ca scandura, sa stie pe unde si cand sa puna mana, sa stie ce si cand sa zica

| RAY a răspuns:

Sa fie frumoasa logic daca e urata o aruncam pe geam,la betite e buna si aia urata, fizicul conteaza cel mai mult, sa stie sa faca oral bine, anal, normal doar noi participam sper ca doar nu penetrezi tu nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

Salteua face diferentarolling on the floor

| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

Depinde de ce anume vrea fiecare cuplu sau membru din cuplu. Pentru fiecare dintre noi expresia asta difera, la fel cum difera de moment chiar si in cadrul aceluiasi cuplu.

| belealacasaomului a răspuns:

''BUNA LA PAT"....nu sforaie, doarme dusa pana dimineata, nu vrb in somn,,,,, adica creaza bune conditii de odihna partenerului de langa ea.