| RamonaHa a întrebat:

Baieti, daca ati avea de ales intre doua fete la fel de frumoase, una cu parul roscat si una cu parul blond, pe care o alegeti?

13 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Conteaza parul mai mult ca sufletul?,oricum si blonda si roscata atrag atentia pe strada, deci probabil as alege blonda, pentru ca si eu sunt blonda!:*

| DNSK a răspuns:

Care ma intelege mai bine/pe care o inteleg, pe care ma pot sprijini/sprijine pe mine, sa ma faca sa rad/sa o fac sa rada, sa ma simt bine cu ea/sa se simta bine cu mine, sa ma simt in siguranta/ sa se simta in siguranta, sa pot vb despre orice cu ea/sa poata vb orice cu mine! vezi? nu mereu situatia se reduce la cum arati.

Răspuns utilizator avertizat
| cuvant a răspuns:

As alege pe cea care se poate comunica mai bine.

| crissyyo a răspuns:

Ce chestie... voi clasificati fetele dupa culoarea parului?:O:O

| alabalaportocalala a răspuns (pentru crissyyo):

Nu nu clasificam fetele dupa culoarea parului, numai ca unora le plac roscatele si altora blondele.Eu prefer blondele :devil)tonguewinking

| crissyyo a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Normal ca blondele waiting!tonguetongue laughing

| alabalaportocalala a răspuns (pentru crissyyo):

Dc este asa de normal ah:devil)

| crissyyo a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Nusht am zis si eu!thinking tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha! probabil ca or sa te lase amandoua balta si gata happy

| andreybcl96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa o alegi pe cea care iti place mai mult,tine cont de faptul ca nu doar partea fizica conteaza,conteaza sa te intelegi tu bine cu ea,sa puteti purta un dialog, sa va simtiti bine unul in preajma celuilalt, depinde de caracterul fiecaruia...

| arvamircea a răspuns:

Poate multi ar alege blonda dar un sfat pentru. toti Roscatii respecti roscatele sunt intodeauna de treaba. SA FII ROSCAT E COOL!