| BelleDy a întrebat:

Baieti vreau sa stiu preferinta voastra sincera. Ce alegeti dintre doua fete frumoase(la fel de frumoase) una cu parul roscat si cealalta cu parul ciocolatiu? happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dafy a răspuns:

Buna
ei bine dragul meu aspectul fizic nu o sa te ajute prea mult.sufletul si felul ei de a fi e ceea ce ar trebui sa te preocupe,si spun asta pentru ca poat eu sa vina momente in care o sa ai nevoie de ea (si ma refer la ea ca om,la sprijinul ei moral, nu la ea ca fata/femeie)si culoarea parului nu o sa te incalzeasca cu nimic in timp ce caldurea ce ti.o poate oferi inima ei, tandretea si iubirea iti vor fi de mare ajutor.
ar trebui sa te gandesti mai mult la asta...
bafta

| AlexXxander a răspuns:

Hei! O voi alege pe cea care are sufletul mai frumos, este amuzanta si placuta tongue. Acum depinde si de preferinta baiatului, de ce este el atras mai mult, mie unul imi plac si cele cu par ciocolatiu dar si roscatele in egala masura.Alege pe cea care te face sa te simti bine tongue, pentru ca nu uita!, ambele se pot vopsihee hee! Succes!

| RxTx a răspuns:

O blonda cu ochii verzi
pentru. ca roscatele sunt rautacioase
iar brunetele sau cele cu parul ciocolatiu de si nu situ daca exista
sunt prea enervant de inteligente

asa ca noi barbatii alegem o femeie care sa stie sa ne faca fericiti
care sa nu spuna ca o doare sau ca nu ii place
care sa vina cu placere
care sa vina ea sa traga de noi sa facem...

| Dracce a răspuns:

Roscata, pare mai interesanta.

| Andriux a răspuns:

Serios? Chiar atât de mult contează culoarea părului?

| CosmyCFRistu1983 a răspuns:

Pe cea cu tzate mari happy

| Kavinski a răspuns:

Hmm... in primul rand sa zicem ca ambele ar fi acceptabile ca si caracter (eu nu suport infumuratele si pitipoancele si nu sunt singurul)hmmm as alege-o daca ar tine doar de aspectul fizic pe cea caruia ii sta mai bine cu respectiva culoarelaughing Eu zic ca rar se fac alegeri pe baza parului. caracterul, corpul si fata conteazatongue

| DragosConstantin a răspuns:

Cea cu parul roscat.

| DrSatan a răspuns:

Le-asi dao la amandoua