| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le place sa fie zgariati pe spate? cand eram cu iubitul si ma saruta pe gat, nu mi-am dat seama(probabil din cauza excitarii) si mi-am bagat unghiile in el prin bluza

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rupe pielea de e el, normal ca nu ne place se poate infecta omul

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este o senzatie prea placuta insa de obicei este acceptata tacit fara a protesta sau a cracni. Ce ar putea face bietul barbat mai ales daca si el este excitat si isi da seama de conjunctura. big grin

| mihai69 a răspuns:

Depinde: de context, de băiat, de felul cum o faci etc.

| Felys a răspuns:

Taie-ti unghiile, cui naiba ii place sa fie ranit, ce insemna reactiile astea din partea ta de a-ti ranii partenerul, faci cumva parte din speciile alea de paianjeni care isi manaca partenerii dupa sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca e masochist sau nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fel asta se intampla in timpul sexului. Ma intreb ce ii faci atunci, iei tigaia langa tine si ii dai in cap rolling on the floor

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Perversule laughing)

| Porcusorul a răspuns:

Scarpina-l. Cu siguranta ii place mai mult decat sa-l zgarii!

| MrLucas a răspuns:

Doar cand fac sex imi place.

| banell a răspuns:

Buna, depinde de la pers la pers.
Mie mi-ar placea, dar nu prea tare cat sa-mi arati k ma vrei si mai mult.
PS mar excita rau