| anonim_4396 a întrebat:

am 14 sunt foarte bine dezvoltat am barba, 177cm 75kg dar am o problema Penisul meu e de 13 cm..nu e prea mic? pentru ca verisorul meu la 14 ani avea 17-18..ma cam ingrijoreaza daca puteti sa-mi dati un sfat va rog.(funda)

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Varul tau are penisul mare, iar tu il ai un pic peste medie. Functional e foarte bine, nu ai de ce sa te plangi. Dar cum ai 14 ani, mai creste. Toate ''metodele'' de a-l face sa creasca sunt excrocherii, iar unele te nenorocesc definitiv. Te salut.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, la 14 ani nu este mica de 13 cm. Pana la 18 ani iti va mai creste.

| SkyPilot a răspuns:

La varsta asta iti va mai creste. Daca pe al varului nu l-ai vazut personal, sa stii ca majoritatea baietilor mai pun cate 2-3 cm. de la ei. In plus, fiecare se dezvolta altfel (dupa alt grafic in timp).
De facut nu ai ce sa faci, asta ti-a dat natura, asta ai. Daca lungimea nu te multumeste, poti lucra la tehnica. Oricum ai ce iti trebuie pentru a multumi o femeie, totul este sa stii cum.

| VladyXR a răspuns:

Ma doare capul de copii astia care inca sunt minori, cica 17-18 la 14 ani.te rog dormi, nu asculta prostiile.

| itsdaviddarius a răspuns (pentru VladyXR):

Cum spui tu.dar verisorul meu chiar avea 17-18 cm ca l-am vazut si eu...

| VladyXR a răspuns (pentru itsdaviddarius):

Si? Tu vrei sa faci sex la 14 ani? Cand vei creste mare el se va dezvolta si va fi mai mare, doamne!

| itsdaviddarius a răspuns (pentru VladyXR):

Nu spuneam de sex dar ma gandeam ca e prea mic.

| suntserios a răspuns (pentru itsdaviddarius):

Si stateati voi un funduletul gol si va comparati put. zele sau vi le masurati unu la altul sau cum?

| sizzlingaddicted a răspuns:

Eu la 14 ani nu stiu daca aveam macar 12 cm...