| Ricaadv a întrebat:

Buna, am 15 ani și recent mi-am inceput viața sexuală cu prietenul meu. Nu am mai avut relații cu nimeni înainte de asta, dar nu a curs deloc sânge deși am facut asta de 5 ori deja însă dureri am avut destul de mari. Țin sa Menționez ca nu prea folosesc tampoane interne... De ce nu a curs sânge încă dar dureri tot am? Mărimea lui e destul de potrivită pentru a ma dezvirgina...

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

După ce ai făcut sex o data deja nu mai ești virgină. Nu la toate fetele le curge sange :poți avea himen elastic, poate l-ai fisurat făcând sport sau te-ai nasvut fără el. Nu contează dacă sangerezi sau nu. Ești totuși cam mică pentru sex

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e musai să curgă sânge.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa primul contact sexual cu prietenul tau nu mai esti virgina. Faptul ca nu ti-a curs sange nu inseamna ca nu te-ai dezvirginat.

| anamaria82726 a răspuns:

La unele fete himenul este elastic. La majoritatea se rupe prima oara si curge sange...nu e o chestie de ingrijorat. Ori ramai cu el elastic, ori odata se va rupe