| ionutzzz98 a întrebat:

Buna
Am aproape 17 ani si vreau sa fac sex simt ca nu mai rezist..prietena nu am si nu stiu niciun bordel in oras.ce sfaturi imi dati?

17 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Caut prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine. Asa era, ma?laughing

| ania a răspuns:

Mai bine cintește Biblia și roagă=te pentru viitaorea ta soție. Am citit că sunt psihologi care spun că pentru un bărbat prima experiență sexuală se imprmă profund în creier și pe urmă tot îi vine imboldul de a repeta în același mod și dacă are loc cu prostituate, va tot căuta prostituate și după ce se căsătorește și are șanse mari să=și ruineze relațiile viitoare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si pune mana pe situatie

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Sexul e o nevoie umana care nu presupune relati, nunta etc da du-te l fata dulce dar te protejezi bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Misiune imposibila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bordeluri poate nu sunt dar curve sunt cu siguranta. Nu exista oras fara curve. Si daca populatia ar fi formata numai din masculi, unul s-ar imbraca in femeie si apoi s-ar converti la curvasaraie. Am uitat unde voiam sa ajung cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la animeuri, o sa iti distraga atentia de la dorinta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa a răspuns:

Iubita. Daca esti din pitesti te ajut eu.

| SkyPilot a răspuns (pentru Miihaa):

Cum il ajuti? happy Acum catava vreme erai virgina happy Sau vrei sa te ajute si el pe tine? big grin

| Miihaa a răspuns (pentru SkyPilot):

Glumeam

| SkyPilot a răspuns (pentru Miihaa):

Si eu happy

| Miihaa a răspuns (pentru SkyPilot):

Mai bine zis sa puna mana pe carte. Si sa se bucure de varsta sa se distreze

| SkyPilot a răspuns (pentru Miihaa):

Pai exact asta si vrea, sa se distreze big grin

| ciprian2015 a răspuns:

laughing)) imposibil du-te in alt oras