| Iovescu_Alexandru_2000_iKXE a întrebat:

Buna,am facut sex cu prietena mea si a inceput sa ma usture in capul penisului cand trag in jos sau cand incerc sa ma masturbez, am facut 4 zile la rand(de 2 ori pe zi timp de 4 zile),ea are analizele perfect le a facut acum o luna si e sănătoasă,nu are nicio infectie nu are nimic nimic,am facut fara prezervativ,si se face o pielita uscata împrejurul penisului pe lângă cap,si o pot lua cu mâna,e foarte uscată, eu zic ca am exagerat si de aia voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum o luna dar in luna aia daca s-a bucilit cu altul? Eu cred ca da si a prins o infectie

| Emilian65 a răspuns:

Ai cam exagerat cu sexul. Poate dupa o partida de sex te-ai si masturbat. Ambele procese au facut ca sa ai acele usturimi de care vorbesti. Pot fi si alte cauze, dar pentru linistea voastra consultati un medic urolog.

| Mussette a răspuns:

Prietena ta se pare ca a fost darnica. Mergi la doctor si vezi despre ce e vorba.

| Iovescu_Alexandru_2000_iKXE explică:

Pai stă cu mine in casă si eu am dezvirginat-o așa ca nu are cum