| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. As vrea si eu sa ma ajutati cu un sfat ceva :-s. Acum 6 luni m`am despartit de un baiat, la care am tinut mult de tot, l`am iubit mai mult ca viata mea. Si ne-am despartit, din cauza ca el era prea indiferent, nu il interesa, eu vbeam cu el parca vbeam cu peretii. Nu venea sa ne intalnim decat daca ma duceam eu acolo la el, sau daca venea venea prea rar si trebuia sa ma tin de capul lui, sa faca ceva. Am dat prea mult de la mine si pana la urma n`am mai putut si am pus punct. Am evitat sa vina vremea sa dea si in mine, cu toate ca mi-a promis ca nu o sa ma atinga niciodata, cum fac alti prieteni de ai lui cu iubitele lor, si prietenele mele. Au trecut 6 luni si tot tin la el, nu asa intens, dar tot tin si nu stiu ce sa mai fac. Inainte cand vedeam comentarii cu "te iubesc" de la prietenele lui ma lua un gol asa in stomac. Acum cand vad parca ma uit cu scarba gen " mda.neinteresant.mi se inmoaie picioarele numai cand il vad. si se intampla rar. Aah, sa precizez ca : de cand m`am despartit de el nu am mai fost cu nimeni, 6 luni, record personal laughing. Nu am mai putut sa fiu cu nimeni. Iar el este prea golan sa ma intorc la el.

Răspuns Câştigător
| Elouise a răspuns:

Daca ar tine mult la tine poate ar vrea sa te intoarca, dar daca e asa mindru fii tare, stiu ca dragostea nu se uita asa repede, insa viata continua, traeste-o mai departesi nu te necaji))

4 răspunsuri:
| dream_8891 a răspuns:

Stau si ma minunez si ma intreb ce fel de barbat e acela care poate sa loveasca o femeie? Si daca are sau nu cojones acest "barbat"...

| dream_8891 a răspuns:

Da,interesant! Doar atat pot spune, pentru ca nu vreau sa fiu rautacios.Dar exista o vorba :cateodata omul isi merita soarta

| dyduu a răspuns:

Nu a dat in mine. dar urma. pentru ca asta e genul lui.

| dyduu a răspuns:

Da ` crezi ca eu vreoiam sa se intample asa?laughing) nu era asa la inceput