| byanka32 a întrebat:

Buna am nevoie de un ajutor sau ma bine de niste sfaturi ajutati-ma sa inteleg un lucru eu am un prieten foarte bun ne cunoastem de 7 ani si ne consideram unul pe celalalt ca pe un frate, de fiecare data cand ne intalnim glumim iesim cu alti prieteni etc...el stie ca eu am iubit de 5 luni si ceva insa a devenit cam apropiat ( asta a fost sambata seara ) ma imbratisa, imi lua apararea si am luat asta ca pe o iubire frateasca, dar apoi trebuia sa ma duc acasa asa ca prieteneii mei si el ma-u condus cand am ajuns in fata blocului am sarutat-o pe preitena mea pe obraz si pe colega lui. vroiam si pe varmiu dar el plecase inainte... apoi m-am dus la fratimiu ca sa-l sarut si pe el pe obraz insa el a intors capul si m-as arutat pe gura aces lucru m-a pus pe ganduri nu intleg de ce a facut asta stiind ca am prieten si ca acum un an i-am cerut prieteia de vreo 2-3 ori insa el a refuzat spunand ca el nu vrea sa pairda o pretena asa buna ca nah stiti si voi dupa o relatie cei doi nu se mai inteleg asa bine,dar el acum a facut-o, m-a sarutat nu stiu daca ma place spuneti-mi si voi dupa ce sa imi dau seama deja dupa imbraitsari si saruturi se intelege dar eu vreau sa ia-u imbratisarea ca pe o chestie frateasca insa sarutul? please dati-mi un sfat, astazi ne-am intalnit din nou si nu a mai fost asa..adica ba da tot apropait insa nu ca ieri, dar tot ma imbratisa din cand inc and eu ce sa mai itneleg?

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

Bună! Băieţii pot face multe greşeli după câteva pahare, însă dacă nu era beat e posibil să te placă.dar încă îi e teamă că lucrurile nu vor funcţiona între voi. Şi eu am trecut prin acelaşi lucru.Va trebui neapărat să îl întrebi ce gândeşte şi, fiind atât de apropiaţi, va fi şi mai simplu să rezolvaţi problema, lucru posibil numai dacă el va fi sincer cu tine. Good luck! happy

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate a facut-o intentionat sau din greseala! Intreaba-l sincer ce are de gand sa faca, de la el aflii raspunsul adevarat! Exista 2 posibilitati care le-am enumerat mai sus! Daca sunteti buni prieteni, sper ca-ti va raspunde sincer!