| Pysyqtza2012 a întrebat:

am o problema un amic al meu s-a indragostit de una dintre prietenele mele si imi cere mereu numarul acestei fete de telefon.eu cred ca sar supara fata ca nu il place pe ecest baiat.deci ce sa fac sa il dau sau nu?

Răspuns Câştigător
| Bruninhos a răspuns:

Daca fata respectiva nu-l place pe acel baiat nu are rost sa-i dai numarul, nu cred ca vrei sa se nasca un scandal monstru happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-i dai niciun număr de telefon, nu este la tău ci al ei.
Dacă tot o place, să aibă suficient curaj să îl ceară personal, ce ești tu?
Nu ai treabă, nu te bagi.
Pa, pa.

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu.

| DyNo a răspuns:

Cel mai bine este sa o intrebi pe prietena ta, daca poti sa-i dai sau nu acelui baiat numarul ei de telefon.
Apoi, poti sa-i spui baiatului raspunsul ei, daca este da, da-i numarul, nu-i mai spune ca ai vorbit cu prietena ta, daca spune nu, spune-i si de ce nu il dai.

| bObby123 a răspuns:

Odata ce prietena ta nici nu se uita la el... si tipu o fi vreun disperat mai mult rau o sa ii faci!
Deci parerea mea e sa nu il dai! happy

| neutrino a răspuns:

Un numar de telefon nu se da.

| dragos9234 a răspuns:

Nu!

| Vix999 a răspuns:

Daca nu ai aprobare din partea fetei, nu ai dreptul sa imparti numarul ei in stanga si-n dreapta. Intreab-o pe ea si comunica-i prietenului tau raspunsul ei.e cel mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numeşti tu o problemă?
Mă aşteptam la ceva mai grav laughing
E simplu.
Vorbeşte cu prietena ta şi întreab-o dacă îţi dă 'voie' să-i dai numărul la tipul respectiv.
Nu îl da de capul tău, pentru că, s-ar putea să ai întradevăr PROBLEME!

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu il da, prima data trebuie sa vorbesti cu acea fata, daca zici ca e amica ta nu cred ca va fi o problema...

| Smileygirl23 a răspuns:

Dar baiatul respectiv de ce nu i-l cere ei direct? asa mi s-ar parea cel mai normal.

| MariaLOL a răspuns:

Eu iti propun sa ii spui normal, fara circ, ca acea fata nu ar vrea ca respectivul baiat sa aiba numarul ei de telefon, dar daca insista nu il mai bagi in seama.

| RussianRoulette a răspuns:

Pai eu zic sa ii spui fetei aleia ca o place respectivul baiat. Poate si ei i se pare dragut happy si daca spune ca nu vrea ii explici baiatului ca asta e, mai sunt miliarde de fete pe pamant si viata merge mai departe :*