| denisa19 a întrebat:

am si eu o intrebare dupa un avort e normal sa te mai doara sanii?

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

Asa sunt romanii. critica ca altceva ce sa faca? trbuia sa scrii mare ca ai suferit un avort spontan ca sa vada tot poporul laughing si in legatura cu intrebarea ta, depinde cred de organism ...sanii incepusera sa se pregateasca pentru a produce lapte iar acum ca s-a produs aceasta schimbare trebuie sa se adapteze la loc, cred thinking intreaba un medic si fi tare!winking sper ca altadata sa nu ti se mai intample happy

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asta nu stiu, dar sufletelul e normal sa t doara! cand ai facut-o si te-ai simtit bine nu credeai k poate sa moara vreun om! bafta-n viata si cauta-l pe Dumnezeu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu minti. Tu ai făcut avort, și acum ne vrăjesti cică ai pierdut sarcina. În fața lui Dumnezeu dătătorul vieții, tu esti un om de nimic, un gunoi ca toate femeile care se culcă cu cine apucă fac copii si ori îi avortează ori îi omoară sau îi abandonează. Nu meriți nimic. Iar dacă te dor sînii, est de la faptul că ai rămas iar gravidă, esti o prostituată, vezi, avortează l și pe ăsta, sau "pierde iar sarcina" că te m ai crede naiba.

| love10andra a răspuns:

Pai trebuia sa spui ca ai pierdut sarcina nu avort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pierdut sarcina si iti doreai copilul-imi pare rau pentru tine, dar daca ai avortat "ca sa nu-ti complici viata", iti spun ca esti o mare...fiinta fara inima.

| Bujor_Madalin_1995 a răspuns:

Constinta nu doare?

| denisa19 explică:

Bai oameni buni de ce judecati fara sa stii ce s-a intamplat de fapt? eu am pierdut acesta sarcina!

| Andr3 a răspuns (pentru denisa19):

Asa sunt romanii. critica ca altceva ce sa faca? trbuia sa scrii mare ca ai suferit un avort spontan ca sa vada tot poporul laughing si in legatura cu intrebarea ta, depinde cred de organism ...sanii incepusera sa se pregateasca pentru a produce lapte iar acum ca s-a produs aceasta schimbare trebuie sa se adapteze la loc, cred thinking intreaba un medic si fi tare!winking sper ca altadata sa nu ti se mai intample happy