| Ioana1275 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine.Dar nu stiu daca si lui ii place de mine.Suntem la aceeasi scoala,stam in pauze,glumim, dar nu stiu daca ii place de mine.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Blu3Smyle a răspuns:

E poate esti timida si nu vrei sal intrebi s-ar putea sa te placa si el pupal pe obraz asa dintr-o glumita si vezi cum reactioneaza daca iti zambeste sau face ochii mari inseamna ca si el te place daca sunteti asa apropiati nu ar fi greu sa-ti dai seama...Succes :*!

| Ioana1275 explică (pentru Blu3Smyle):

Multumesc:*! O sa incerc maine la scoala sa-l pup pe obraz, si am sa vad cum reactioneazahappy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-l intrebi, din cate zici asa s-ar parea ca te place

| Azµre a răspuns:

Ieși cu el în oraș! Bate un apropo!

| Liliana1981 a răspuns:

Sa astepti sa vezi cum decurg lucrurile. Daca intr-adevar te place iti va da cumva de inteles.

| Ioana1275 explică (pentru Liliana1981):

Pai avem clas auna langa alta..si daca eu cobor de la etaj si el urca in clasa..ma ia in brate si imi spune sa urc inpoi cu el..sau daca el coboara si eu urc, ma cheama cu el afara..cateodata dupa ce se suna ma tine la usa pana vine profa.big grin.Nu stiu ce sa fac.

| 7639781254 a răspuns (pentru Ioana1275):

Sigur te place.