| SaGaCrystal a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi, de multa vreme (3 ani aprox) tot am o scurgere alba vascoasa p lenjeria intima, care apoi s usuca, ia culoarea galben si miroase urat!
va rog, ce ma sfatuiti sa fac pentru k mi-e frica sa nu afle parintii mei k mi-am inceput viata sexuala!
ast rasp voastre

5 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Ştiu cum e! Şi prietena mea are fix la fel! La fel ca Alextrick, cred ca este o secretie pe care o au toate fetele.Dar poate in alte modurihappy Oricum poti să mergi şi la un doctortongue

| Alextrick a răspuns:

Pai...Nu stiuc DAR, cred ca e o secretie pe care o au toate fetele de la o anumita varsta..nu e de la viata sexuala..stai linistita! Bafta

| SaGaCrystal explică (pentru Alextrick):

Iti multumesc frumos happy

| robertbora a răspuns:

Ai putea avea o infectie, du-te la un medic specialist, ca deja ai asteptat prea mult.3 ani...wow! succes!

| SaliFredi2000 a răspuns:

Poti sa mergi la doctor si sa intrbi acolo Bafta happy