| Bya1111 a întrebat:

Buna! Am și eu o nelămurire. In timpul contactului sexual partenerul meu simte un miros neplăcut. Cauza acesteia nu o știu. Daca mă puteți ajuta cu un răspuns, va rog. Rog seriozitate!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai tu candida mergi la ginecolog, numai fă sex pana nu aflii care este cauza mirosului ca daca ai candida sau alta boala transmisibila sexual il infectezi si pe el, si amindoi trebuie sa face ti tratament si sa va abtineti pe durata tratamentului de la sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie de la el sau de la tine, ca ambele organe sexuale au scurgeri de secretii si cum este vara, spalarea trebuie sa se faca chiar inainte de sex, ca sa nu miroasa nimic urat.

Incepeti partida de sex in baie, dupa un dus facut bine pe corp si pe organele sexuale, ca sa nu mai aveti probleme de miros.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu miroși. tu ești cauza.

| mihai69 a răspuns:

Nu ești destul de "udă" și din cauza frecării miroase a ars...

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce fel de miros neplacut? Faceti dus inainte de sex, asa cum e normal si civilizat?

| StoicAnalysis a răspuns:

Banuind ca faci dus regulat si imbracamintea de pe tine e si ea curata, atunci cred ca de vina sunt feromonii tai. Sunt cazuri in care feromonii unia dintre parteneri nu sunt atractivi, rezultand in simtul lor, un miros neplacut. Cunosc pe cineva care mi-a descris un miros al unei posibile partenere ca fiind unul de cosciug laughing, ceea ce mi s-a parut bizar si comic.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Deci pur si simplu voi doi nu va potriviti biologic, schimba partenerul sad

| Ghostxs a răspuns:

In timpul orgasmului, sau cand vaginul se simte excitat, acesta secreta o substanta lipicioasa si alba, care miroase.s-ar putea sa fie asta.