| azhamy777 a întrebat:

Buna! Am si eu o nelamurire...ma poate ajuta cineva? De la ultimul contact sexual neprotejat mi-a venit cm de 3 ori dar in primele doua luni mi-a curs putin si avea o culoare mai deschisa(maronie)...in ultima luna mi-a venit normal (ma refer la culoare) dar nu asa de abundent ca inainte si m-a tinut mai putin, am avut si durerile pe care le aveam inainte sa imi vina dar totusi sunt ingrijorata, este posibil sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un control ginecologic, fiindca numai un ginecolog iti poate spune ce ai si care-i diagnosticul real, dar asta numai dupa ce te consulta pe masa gineoclogica.
Sanatate multa!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ți-a venit ciclul menstrual de 3 ori nupoti sa fii gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ți-a venit ciclul menstrual de 3 ori nu poti sa fii gravida.