| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema daca puteti sa ma ajutati.in urma cu cam 2 luni jum am avut un contact sexual neprotejat in ultima zi a menstrei.de atunci mi-a venit mentruatia in fiecare luna si a fost normala ca durata, flux, cantitate.se poate sa fi ramas insarcinata? in ultima vreme sunt foarte stresata de ideaa ca as fi si parca am mai pus si ceva kg pe mine.sadsadsad

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata. Ca sa iesi din stres, fa-ti un test de sarcina si rezultatul lui negativ te va linisti.

| Tessy a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| eu_4890 a răspuns:

Mha daca ramaneai insarcinata nu iti mai venea menstruatia.....si stai lin...ca poti sa intreti si acte sexuale fara sa te protejezi...intreaba ti prietenu...ca sigur el te va lamuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă ai să mai stai aşa stresată, sigur sunt şanse să cedezi şi nervos.
Atâta timp cât menstra a venit la timp, flux, cantitate nu văd cum să rămâi însărcinată.
Nu este obligatoriu ca dintr-un singur contact sexual neprotejat să şi rămâi însărcinată.
Adună-te, nu eşti însărcinată.
Pentru siguranţa ta poţi face un test de sarcină şi vezi rezulatatul.
Dacă te-ai îngrăşat, ai mâncat mai mult sau ai depus efort fizic mai puţin.
Pa, pa.