| michidelia a întrebat:

Buna am si eu o problema.luna trecuta mi-a venit pe 11, de atunci am facut cam la o saptamana ne protejat, acum pe 11 mi-a venit dar inainte cu o saptaman ma simteam un picrau mancam mai mult sau doar asa mi se parea, ciclul il am normal, ce ziceti am rama insarcinata? oricum cand mi se termina imi fac un test

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu ai ramas insarcinata daca ciclul e normal din toate punctele de vedere.

| MikyMi a răspuns:

Asteapta sa faci testul.ciclul poate veni pana la 4 luni peste sarcina in mod normal sau un pic mai ciudat ca de obicei. Bafta si grija pe viitor!

| michidelia explică:

Buna am fost la doctor si nu sunt gravida, pentru ca am probleme.trebuie sa caut ziua fertila si atunci sa fac dragoste, sunt disperata si mie tare frica ca nu o sa pot sa raman gravida.