| ColaCola a întrebat:

Am un an si 9 luni cu iubitul meu si in acest timp tot ne-am facut cadouri ca: rama foto, un catel de plus, un pinguin de plus, o buburuza, o oaie, o cutie cu petale de trandafir si biletele, un portofoliu de hartie glase si poze, parfum.Nu mai am idei, ce e mai urat, ca e si Ziua Indragostitilor iar pe 25 februarie ziua lui de nastere.Mai aveti sugestii?

Răspuns Câştigător
| Geamăna a răspuns:

Poti sa ii iei o cutiuta gen cufar, in care sa pui un biletel pe care sa scrie " In acest cufar sa pastrezi toata emotia, iubirea, siceritatea, loialitatea pe care le-ai simtit alaturi de mine dar si nervii pe care fara sa vreau ti i-am provocat cateodata. Sa pui toate dezamagirile tale aici si sa imi spui de ele atunci cand vom fi 2 batranei care o sa se iubeasca la fel ca in prima zi si vom deschide acest cufar al iubirii noastre."

Mie mi se pare o idee foarte inspirata. big grin

Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

O trusa de chei, un set de surubelnite... o cina la restaurant! petale mananca numa caii...

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Spune-i ca nu mai esti un copil. Daca doreste sa-ti cumpere cv roaga-l sa te intrebe intai daca ti-ar placea sau ce ti-ai dori. Spune-i ca iti doresti cv mai special si mai matur. Bafta! Sper ca lucrurile dintre voi sa se aranjeze cum trebuie!love struck Sper ca te-am ajutat!

| carmenita a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tricou, nu trebuie sa fie neaparat de firma ci doar dragut