| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu cum as putea sa zic unei fete ca o plac dar nu stiu daca ea ma place am 13 ani si ea la fel nu vreau raspunsuri siropoase si mesaje de dragoste vreau ceva simplu noi ne intalnim de cateva ori pe saptamana cand mergem la scoala si de fiecare data ma gandesc cum sa fac si cand am o idee nu am curaj sa o spun! sau macar sa ziceti cum ati facut pe cineva sa va paca?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Cerei sa iesiti la un suc, sau la o plimbare, eu mod subtil de-ai da de inteles ca prezinta un interes pentru tine.