| teiubescmultadrian24 a întrebat:

Buna!
azi eram intr-o pazua si ca de obicei acei doi colegi ai mei prosti nu ma lasau in pace eu stateam sprijinita de usa vine fostul iubit si trage usa si incepe sa rada, iar m-a pus langa usa el iar trage usa si tot asa vine un coleg si imi da cu palma pe picior am fugit dupa el pe scari ca sa ii dau vreo doualaughing cand sa fug dupa el fostul a dat si el cu palma si a fusgit pana acu nu a facut nimic, cand veneam de la baie el statea in usa si i-am sp date la o parte... asa da el sp daca vrei sa treci da-mi 1 leu sau daca imi strigi numele imi dai u nleu asat o inceput de la mine din clasa ca colegii imi cereau pixuri si eu le-am sp ca 5 leilaughing
cand sa iesim pe poarta scolii el statea pe un morman de zapada, eu eram cu colega mea de banca in fata da el cand o vezut ca trecem pe acolo o dat cu piciorul in zapada si nea stropit
si dupa aia o inceput un alt coleg sa se razbune pe mine ca l-am cipuit ca nu imi dadea caietul si o inceput sa dea cu bulgari de zapada si el normal
funda

Răspuns Câştigător
| rapidistzu a răspuns:

Care e intrebarea? laughing, si fostul cred ca te vrea iarwinking altfel nu facea lucrurilea alea happy
Asa fac baietii indragostiti, tachineaza ...Cine se tachineaza se iubeste happy

| teiubescmultadrian24 explică (pentru rapidistzu):

Stiu mai mereu ma tachineaza nu mai sunt cu el de 1 an dar tot cred ca simte cv cand ies la tabla mereu ramane asa privitor la mine

| rapidistzu a răspuns (pentru teiubescmultadrian24):

Pai te placeeeeeeeeeeeeeeewinking

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si ce vrei de la noi in afara de poveste asta fara niciun sens?

| LarriBia a răspuns:

Se poarte copilărește și tu la fel. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce viaţă de rahat au unii.

| uncas a răspuns:

Nu inteleg nimic...