| denissexo96 a întrebat:

Care poate sa imi spuna si mie o reteta de slabit? Nu vreau sa fie prea complicata...Multumesc

2 răspunsuri:
| alexandru_4652 a răspuns:

Buna denisa. eu sunt antrenor perosnal. si iti pot spune. pentru inceput trebuie o dexintoxicare corporala. inseamna o curatare a organismului. adica fara mec fara cola fara acidulate. timp de o saptamana pentru a scapa de toxinele din corp. dupa aceea poti sa te duci la alergat in parc 30 de minute de zi fara oprire. nu sprint. ci alergat lent. daca nu doresti sa iesi din casa tias suguera sa nu mananci dupa ora 7 seara si sa faci 4 serii de 25 de abdomene de 5 ori pe saptamana big grin rezultatele ar trebui sa se vada dupa 7 zile, sper ca tiam putut fi de ajutor.

| Kostik a răspuns:

Buna...este foarte si foarte simplu...alearga si inoata cit mai des si o sa ai o figura de invidiat:*