| liiifeiispiiink a întrebat:

Buna!
DAca aveti timp sa cititi... faceti-o.
Povestea mea...am o prietena:Ana. Si la ea in gazda statea un baiat, Sorin.Mama lui e in Italia si ii trimitea aproape in fiecare saptamana bani de gazda si restul`. Dar el platea la gazda si restul` ii consuma aiurea. Faza e ca la inceput nu puteam sa il sufar...ma enerva la culme. Dar cu timpul am inceput sa il plac.Am ajuns sa il IUBESC ca pe ochii mei din cap, chiar si mai mult. Il vedeam in fiecare zi, dar a trebuit sa plece la un amic de-al lui din cauza banilor de gazda.Este un baiat foarte de gasca, inchipuiti`va cum daca toate fetele din gasca au inceput sa planga dupa el.love struck
Au intervenit primele lacrimi. apoi zeci.si acum in fiecare zi.Trebuie sa plece maine la tara la o matusa si nu o sa il mai vad mult timp...sau niciodata. O amica de-a mea l-a intrebat daca vrea sa fim impreuna si el s-a gandit ceva timp zicand ca sunt draguta si ca ii plac, dar nu stie ce o sa se intample cu el:daca va mai sta in oras sau nu. A zis ca nu vrea sa fie cu mine putin, doar asa cateva zile.ci mai multlove struck

Acum intrebarile sunt: Ce sa fac? Nu o sa il mai vad.Cum sa il uit pentru. ca simt ca ma sufoc fara el? Eu am 14 si el 18.Si nu imi spuneti ca poate se gandeste la ...altceva.Nu e genu`, nu cu mine. M-am saturat sa plang mereu.Mor!

Fundita pentru. cel mai bun raspuns care ma va consola si ma va indruma. Va rog dati-mi o mana de ajutor.Sunt disperata.Va multumesc mult. Si sper ca nu o sa primesc raspunsuri de genul: Tu nu stii la varsta asta ce e dragostea.Pt ca il iubesc enorm. MUltumesc inca o data.

Scuzati greselile de ortografie si prescurtarile ca pe mess.

Răspuns Câştigător
| aleSsialeXxia a răspuns:

Este foarte greu pentru tine,te inteleg,incearca sa vorbesti cu el,daca intr-adevar te iubeste nu o sa faca nimic cu tine fara voia ta,legatura puteti sa o pastrati prin telefon, si poate intr-o zi iar o sa va reintalniti, spune-i in fata cat de mult ti la el.si ca il iubesi enorm. sper sa te ajute

1 răspuns:
| Missdaydreaming a răspuns:

Uita-l, fa-o cu rabdare. Cu timpul o sa apara altcineva happy