| littlegirl07 a întrebat:

din pura curiozitate:ati putea iubi pe cineva cu probleme psihologice? dau funda celui mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| moraruvictorash a răspuns:

Desigur.nu conteaza asta. dragostea nu te intreba "da sau nu" ea singura te alege cind iubesti nu observ nimic.il iubesti asa cum este si pentru tine e perfect.am rs sincer. funda?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.Si oamenii cu probleme psihologice au suflet. Poate chiar prea mare.

| ruPfashu a răspuns:

Da! Pana la urma toti avem calitati si defecte, si asta nu ne opreste sa ne iubim. De exemplu eu iubesc o fata, si chiar daca ea considera ca are defecte, pentru mine defectele ei sunt calitati. Intr-adevar ca nu are probleme psihologice, dar daca ar fi avut, as fi iubit-o la fel de mult! Si sincer eu cred ca problemele astea psihologice pot fi tratate doar cu dragoste si afectiune!
Sper ca am fost de folos.

| NoChanceForUs a răspuns:

Poți iubi pe oricine,depinde ce probleme are, adică vezi tu, nu e tocmai ok să iubești un maniac sau ceva de genul.

| DeEAஐ a răspuns:

Depinde de cat de grave ar fi "problemele" acelei persoane...in cazul meu!happydar sincera sa fiu eu nu m-as incumeta! asta e...

| leoaica_1036 a răspuns:

Bineinteles ca NU. Daca observi de la inceput ca are probleme fugi mancand pamantul.

| Optimus7 a răspuns:

Nu

| fyfy3 a răspuns:

Nu

| madasuk a răspuns:

Sincer daca ar fi iubire puternika da :X pentru ca nu conteaza aspectu saw problema pe care o are daca tyy la cineva ty la el asa cum e nu cum vr u sa fie

| Ratsa a răspuns:

Da, deoarece nu se stie ce fel de suflet are acea persoana.

| AleXandraDoll a răspuns:

Buna! hmm.da, dar depinde si de noi. E posibil sa fim atrasi de persoane care ni se par diferite, ciudate, speciale(in realitate care au o problema psihologica). Poate iubim nebunia la ei in sensul bun al cuvantului tongue Deci-da! E posibil!

| RockThatBody a răspuns:

Depinde ce probleme, cat de mari...

| Gabitssa a răspuns:

Normal nu conteaza asta daca il iubesti