| NubleReapper a întrebat:

Buna,este normal ca la 13 ani sa nu pot ejacula(gen sa nu se fi format sperma sau ceva de genul)
Plyz hellllllp!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este DA fiindca la varsta de ta de 13 ani organismul iti este inca insuficient dezvoltat si la fel si glandele care produc atat lichidul spermatic cat si spermatozoizii. In cele mai multe cazuri, sperma incepe sa fie produsa dupa implinirea varstei de 14 ani. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Esti inca mic pentru a ejacula. Asteapta sa mai cresti.

| aXy99 a răspuns:

Eu la varsta ta puteam.

| SG1995 a răspuns:

Da, e normal se pare ca la partea masculină a speciei homo sapiens pubertatea apare undeva la vârsta de 13-14 ani, deci no problem.

| MiruD a răspuns:

Dar tu la ce te astepti la 13 ani?
Să iti creasca 2 aripi si sa poti zbura cu el?
Ai răbdare. Toate la timpul lor.