| elenadic a întrebat:

evelor. am sa va rog si eu sa imi raspundeti la niste intrebari care ma tot framanta. am 18 ani, iar prietenul meu 20, nu am avut contact sexual propriu-zis pentru ca imi este frica, insa acum cateva zile am facut peeting, chestia este ca nu stiu ce sa cred, el era fara boxeri, insa eu aveam boxeri cu protej slip si niste pantalonasi scurti cam ingusti in zona aia, nu a ejaculat, pentru ca totul a durat fff putin, insa mi-e frica sa nu fi fost lichid seminal din ala, cu toate ca el zice ca nici nu mi-a atins pielea, exista vreun risc? mi-e teama de asta, si cand ma gandesc la asta parca am asa o stare de greata de. nu stiu cum sa o numesc. va rog sa imi raspundeti, va multumesc enorm si imi cer scuze ca am scris atat de mult.

Răspuns Câştigător
| Snow a răspuns:

Sansele sunt mici, chiar inexistente.In primul rand in lichidul seminal se gasesc foarte putini spermatozoizi, iar in contact cu aerul mor! Dar pentru a scapa de stres si griji cumpara-ti un test de sarcina.Ai grija de tine te pup!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita. Nu se poate ramane insarcinata prin haine.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Sigur nu eşti însărcinată.
2. Ai informaţii despre sex cam cum am eu despre telenovele.
3. Sunteţi de 2 ani şi jumătate împreună şi n-aţi ajuns încă la asta? Ioi, da' ce speriat de bombe ai pe post de bărbat lângă tine?
4. Frica nu are ce căuta în pat.
5. Documentează-te tu mai mult despre sex.
6. Eu să fiu prietenul tău te părăseam de muuuuuuult tare. Auzi... 2 ani jumate lângă o fată fără să o "ating". Ptiu!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu esti insarcinata!

Asta e clar ca ''buna ziua!''.

| Азбука a răspuns:

Urmasa a Evei ce te consideri, esti sigura ca ai 18 ani? In cazul asta, Eva nu ar fi mandra sa te considere urmasa ei.
In timpul tau liber cere-i ajutorul batranului Google, si cu siguranta dupa cateva consultatii vei fi informata intr-ale sexului si te vei putea apuca de treaba fara probleme.
Spor!

| cryss_6160 a răspuns:

Eu nu cred ca aveai cum sa ramai, dar poti face un test de sarcina ca sa fi sigura. Si greasa aia poate venii pentru ca te gandesti preamult la asta si iti este poate prea fricahappy

| sdfgsdf a răspuns:

Daca nu a ejaculat stai linistita si, si daca o facea nu avea cum sa treaca prin boxeriwinking

| leuxxx a răspuns:

Ma chiar am anbatrinit ce anseamna p;;; trebuie sa til bage sa dea di fund si sasi dea drumul in cap sau din cap chiar ca sunt batran, dar si tu sa fi la ovulatie ce drqu va ti tampit cu toti,,,,,?

| marcel_7822 a răspuns:

Pai sansele sunt mici dar cred ca ar fi bine sa treci un control medical iar daca nu vrei sa pleci pe la doctori tu singura ia si gindeste daca ai ceva simptome (simturi, ameteli, etc.) pe care nu le aveai inainte daca ai simptome mai bine pleaca la medic Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca erai imbracata?rolling on the floorsi nici nu si a atins o d tinethinking hmm
laughing te stresezi degeaba

| elenadic explică:

Btw, suntem impreuna de 2 ani jumatate

| elenadic explică:

Ma iertati, trebuia sa fie"buna, TPU", imi cer scuze

| elenadic explică:

Multumesc celor ce au raspuns serios la aceasta intrebare, deoarece pentru mine chiar reprezenta o problema. iar carcotasii mai bine nu isi mai faceau cont, aici. unde TREBUIE sa ajuti, nu sa iei peste piciorwinking.