| alinaaaa03 a întrebat:

Buna funda+vot

Ma numesc alina si am 17 ani, am si eu o intrebare,

Am o prietena, este in clasa a9a, si a zis ca iubeste foarte mult un baiat, si-a inceput viata sexuala cu el, dar a zis ca nu a folosit nimic, adica a facut sex ne regulat, azi a facut, nu stie ce sa faca zice ca o doare stomacul, si ii este putin rau, zice ca ce sa fac? nu vrea sa ramana insarcinata, ce sa faca sa nu ramana insarcinata daca ramane nu vrea sa faca avort, cum sa nu ramana insarcinata "da stiu si eu i-am zis ca e o idioata, ba chiar m-am certat cu ea, dar s-a pus pe plans si a zis ca nu stie ce sa se faca"... vreau sai fiu alaturii si ea a fost alaturii de mine cand mi-a murit tatal, ma ajutati? ce sa-i zic? cuum sa faca sa nu ramana insarcinata? acum zice ca regreta, si ca mai bine moare, apropo, m-a intrebat oare daca face niste analize, e cam racita, se vede ca sa inceput viata? eu i-am zis ca "parca esti o curva nu ar fi treebuit s-o faci, mai sunt destui baietii," si s-a suparat, vreau s-o ajut, va rog. ce sa faca? daca ma ajutati dau funda+vot...

Răspuns Câştigător
| IustinaC a răspuns:

Bravo! se vede ca esti o prietena adevarata si nu te critic deloc pentru cuvintele care i leai spus, la nervi se poate!winking deci zii sa faca un test apoi sa ia niste anticonceptionale... funda?

2 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Zi sa ia pilula de a doua zi de la farmacie.repeedeee

| anushka779 a răspuns:

Daca nu e inca prea tirziu trebuie sa se adreseze la o farmacie si sa ceara pastile sau lichid ca sa bea si sa distruga ceea ce incepe sa se formeze acolo