| pinkgirl1 a întrebat:

Imi place de un baiat, cred ca si lui ii place de mine.E prea timid.Ar trebui sa fac primul pas? Funda;*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

"Incercarea moarte n-are" zice un vechi proverb.N-ai avea nimic de pierdut doar decastigat.Deci incearca, acesta este al meu sfat. Succes.

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da
Nu mai suntem pe vremea străbunicii când așa ceva nu era considerat normal.
Du-te la el și spune-i ceea ce simți!

| iSwag a răspuns (pentru KamaSutra):

El,fiind timid, o sa o "refuze". :/

| KamaSutra a răspuns (pentru iSwag):

Atunci chiar e fraier

| iSwag a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu stiu... nu sunt un doctor lăv, da' pe mine daca m-ar intreba Alexis Texas daca o plac as zice "nu", apoi as manca nutella cu biscuiti plangand ca mi-am ratat sansa.

| T0T a răspuns (pentru iSwag):

Și eu sunt foarte timid și am avut tupeul să îi spun fetei pe care o plac ceea ce simt, și crede-mă chiar sunt timid. Dar dacă chiar vrei un lucru cu adevărat poți trece peste asta, dacă nu înseamnă că nu placi acea persoană așa mult sau că ești foarte prost.

| RAY a răspuns:

Comunicarea e sanatoasa

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu ar trebui sa ignori ce simti pentru el mai bine fa primul pas

| ANa21piticMic a răspuns:

Ma draguta poate ca tu n-ai mai avut relatii si nu sti, dar eu am avut doua si bune..baietii asteapta ca noi sa facem primul pas iar fetele la fel (majoritatea oamenilor)... daca simti ceva pentru el si crezi ca el e acela(nu cel care isi bate joc de tine) fa-o,''daca nu incerci nu gastigi'' +el e mai timid(din cele spuse de tine). Mult noroc si ai grija pe cine alegi, daca o sa fie iti urez o relatie super.