| Anutzaelena a întrebat:

Imi place mult de un baiat. Noi nu am facut cunostiinta personal dar ne cunoastem pentru ca am avut cursuri impreuna si ne salutam doar cand suntem singuri. As vrea sa il intreb sa mearga cu mine la un concert rock( avem aproape acelasi gusturi muzicale). Eu sunt mai timida si el la fel. Cum ar trebui sa procedez?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| H321G4U5 a răspuns:

Buna! Esti cam timida zici...
Atunci te sfatuiesc sa îi zici urmatoarea data cand te intalnesti cu el:
-Hei!
-Am obeservat ca avem aceleasi gusturi muzicale si am doua bilete la un concert rock si nu am cu cine sa merg.Ai vrea sa vii cu mine?
Daca nu îi scrii pe Facebook asta, daca nu poti sa îi spui fața in fața.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,nu am cu cine sa merg la concert, nu ai vrea sa vi cu mine?

| H321G4U5 a răspuns (pentru RAY):

Fata este timida, nu poate sa il invite asa din senin la concert

| RAY a răspuns (pentru H321G4U5):

Pe Facebook il poate intreba

| Ara997 a răspuns:

Am o curiozitate si te rog sa mi spui din ce motive va salutati numai cand sunteti singuri?

| Anutzaelena explică (pentru Ara997):

Nici eu nu stiu. Dar pur si simplu daca il salut cand fie el e cu prietenii lui, fie eu sunt cu prietenele mele, nu-mi raspunde.