| szivarvany a întrebat:

in primul rand v-as ruga sa raspundeti la intrebare nu sa imi spuneti alte pareri care nu ma ajuta si nici nu ma intereseaza.Eu ma intalnesc cu un barbat insurat si stiu ca asta nu e bine dar am motivele mele asa ca asta e situatia, ne intelegem bine este ok cateodata face niste gesturi foarte frumoase care pentru mine conteza mult dar este foarte indiferent asa este felul lui de ai dar cand nu este atent i mai scapa cate un gest care arata ca i pasa dar asta fara sa vrea, se intampla cand este ocupat cu cv si nu isi da seama ca isi arata sentimentele.Nici nu imi doresc foarta multa atentie in mod deosebit stiu in ce m-am bagat dar as vrea sa il pun la incercare cumva, sa vad cat de mult i pasa de fapt de mine. Daca stie cineva un mod in care as putea sa il incerc sa aflu acest lucru? Mersi happy

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Incearca sa-l faci gelos, sa vezi ca reactie are.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti avea motive serioase pentru a strica o casnicie, orice ai spune.Pentru ca odata si odata tot va afla nevasta.Nu iti convine raspunsul dar asta e.Ce atentie vrei? Pentru el esti doar o relaxare in afara casniciei.Nu cere sa ti se dea atentie prea multa.Omul este constient ca nu face bine ceea ce face. Ceea ce nu se poate spune si despre tine.Mi-e sila de asemenea femei ca tine.De-asta se si comporta astfel.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Astfel de sfaturi nu pot da, este ca si cum mi-as invata fiica ce sa faca in astfel de situatii, deci este exclus, dar daca te respecti si vrei sa fii respectata, incearca sa te indepartezi de aceasta situatie si acorda-ti incrdere si respect, daca tu nu o vei face, nimeni nu te va respecta!
O zi frumoasa sa aihappy

| wolder a răspuns:

Ii ceri ajutorul cu orice, vezi daca se ofera

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca-ti doresti o pauza mai mare, pentru ca esti gravida si trebuie sa decizi asupra viitorului tau.

| Fatamuntilor a răspuns:

,,Minciuni'' sunt o gramada, dar s-ar putea sa-si piarda increderea in tine si sa ramana cu sotia lui.
Ii poti spune ca trebuie sa stai o perioada cu bunica bolnava pe o anumita perioada.
Iti spun ca minciuna nu e buna mai ales in situatia ta!

| cristimihailov a răspuns:

Te dai bolnava si vezi cum se agita.

| AdrenalinTm a răspuns:

O sa te casatoresti si u la randul tau si ai sa vezi ce inseamna sa fi inselata, cu toate ca u deja acepti sa fi a 2 persoana in viata lui, si cum o inseala pe sotia lui asa va face si cu tine si nu are cum sai pese de tine daca ii pasa s-ar fi despartit nu o sa fi u o sa fie alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stricai casa ca vrei sa stii daca ii pasa de tine sau nu. patetica esti,
pff mai ai si 20 de ani si esti deja asa, tu mori singura laughing. nu vrei atentie dar vrei sa vezi daca e atent, un talmes balmes de gradinita. ai maturitatea unui cimpanzeu.

| szivarvany explică (pentru anonim_4396):

In primul rand invata sa scrii, in al doilea rand tu nu ai dreptul sa ma judeci si sa ma jignesti.Habar nu ai care e situatia, daca nu iti convine nu raspunde dar nu vii sa ma faci patetica pentru ca asa ai chef.

| anonim_4396 a răspuns (pentru szivarvany):

Pentru unu care nu vb romana de 6 ani si si de scris, scriu doar aici pe site, scriu mai bine ca majoritatea asa ca shhh.
acum nu te-oi astepta sa te pup in dos, daca nu imi convine ceve, zic. "cica" e o lume libera, nu vad problema. dar te doare doar ca am dreptate, altfel nu dadeai 2 bani pe postul meu, i-a gandeste-te.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Exact cum spune AdrenalinTm, roata se invarte. Va veni si randul tau, stai linistita.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinata.