| MissHappy a întrebat:

happy inca nu mi-a venit ciclul (trebuia sa imi vina deja) de facut am facut...straight face si a fost protejat dar tot imi e fricasad voi ce ziceti? simptome ca si cum as fi gravida nu am.pls help fara glume

3 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Buna.Pai daca ai zis ca te`ai protejat nu as vedea de ce ti-ar fi frica. Posibil sa ai o dereglare hormonala happy Pentru orice eventualitate, ia si fa`ti un test de sarcina ca sa fii sigurawinking

| Mysteryossa a răspuns:

Nu cred ca ai nimic, se intampla sa iti mai intarzie...fa si tu un test de sarcina la 21 de zile dupa ultimul contact avut

| Krm a răspuns:

Dk vatsi protejatu nu ai cum sa fii gravida.winking doar daca nu s-a rupt prezervativul si nu ati observatwinking