| Monstrul a întrebat:

Bunahappy La 13 ani jumate cam ce marime ar trebui sa aiba un penis happy
Daca le dai la misto mai bine nu te obosi sa tastezi happy.

7 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu sunt de parere ca la varsta ta, 13 ani si jumatate, ar trebui sa te preocupe matematica, literatura si limba engleza, nu marimea penisului. ca penisul n-o sa-ti puna mancare pe masa si acoperis deasupra capului (ma rog, poate daca te faci actor de filme XXX). deci, baiete, pune mana pe carte si lasa preocuparile astea.

| alexxx a răspuns:

Pai eu am tot 13 jumalaughing si o am de 14happy

| God_1675 a răspuns:

La varsta aia il foloseam pe post de antena la tv din ce imi aduc aminte.

| Soryn14 a răspuns:

Intreba-l pe tactu

| andreiutzu18 a răspuns:

Cine dreacu iti da raspuns serios?laughingLa varsta ta ma jucam cu puta prin nisiplaughingnu conteaza ca e mare sau mica du-te si bag-o in nisiprolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani am avut-o de 11cm si acum la 15 ani o am de 14 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e un monstru. aa stailaughing. am uitat sunt fatabig grin