| Lucianf37 a întrebat:

La varsta de 12-13 ani ce marime ar trebui sa aiba la penis. dau funda pentru raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Maiia69 a răspuns:

10-12 cmhee hee

las´ca are timp sa creascahee hee

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Go go go power rangers!

| username_8290 a răspuns:

Ce te preocupa pe tine baii la varsta asta rolling on the floor

daca crezi ca ai probleme medicale si e foooooarte mic du`te la doctor. daca vrei doar sa fie mare e grev!

| Liviu a răspuns:

Trage de el nepoate'
O sa se lungeasca'
Da vezi nu trage prea tare ca e fragil
SI nu e bine
Dar iar nu e bine daca nu il bagi in seama'
Ca se ofileste si cadesad
P. S

Nu conteaza marimea ci cum stii so folosestiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| jstRadu a răspuns:

12-13 ani raised eyebrows vezi-ti de scoala mha plodule, dar daca chiar vrei sa mai creascalaughing asculta-l pe liviuwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25cm. Daca ai mai putin inseamna ca la 15 ani o sa devii impotent.Sau ca ai cancer la testicule(****). Ar trebui sa mergi la un doctor daca ai mai putin...

| Nicu_1269 a răspuns:

Da da! Vezi sa nu te prinda maica-ta cand 'tragi' de el!