| TheVampireDiari3s a întrebat:

M-am gandit intr-o zi la o chestie: ce este mai grav? Sa fii intr-o relatie si sa mai vorbesti si cu alta persoana ( vorba care duce usor spre flirt) sau sa vorbesti cu o persoana in timp ce este intr-o relatie? Stiu ca nici una nu prea e buna, dar care este mai grava dupa voi big grin

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mai grav e sa fii intr-o relatie si sa flirtezi cu alta persoana.

| RAY a răspuns:

Sa fi porc e grav indiferent cum esti, Sa fii intr-o relatie si sa mai vorbesti si cu alta persoana e naspa pentru fata aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima. Sa fi intr-o relatie si sa vorbesti cu alta persoana. E nevoie de control, doar stii in ce situatie te afli. Ai o relatie si nu ar fi cazul sa iti arda de flirt-uri. Permisiunea se afla la cei din relatie, nu la persoana care intervine.

| 49Days a răspuns:

Tu in care situatie esti?laughing Ca eu as fi in a doua laughing E un vers tampit " e si mai rau cand durerea incepe sa iti placa" sau ceva de genul

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Sa vorbesti cu o persoana in timp ce deja ai o relatie