| Jack99 a întrebat:

Buna!
M-am intalnit cu fata de care imi place de ceva vreme si am avut emotii un pic. Ea daca a observat oare ce crede?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Pentru o fata desteapta, e f placut sa vada si sa simta emotiile tale. si ( daca e desteapta cum am spus) va face asa fel incat aceste emotii sa va avantajeze pe amandoi, cum bine a spus cineva, inceputurile sunt frumoase. Daca n o duce capul te va considera "slab" se va lauda ca erai terminat etc. dar uite asa iti dai seama cu cine ai de aface.
p.s. cunosc pe cineva care la intalnire se "lasa" intentionat mai "jos" nu are pretentii, e modesta nu se lauda, asculta, baga la cap si observa individul dintr-o pozitie inferioara sa zic asa. si afla de la prima intalnire cu cine are deaface. Baiatul care face brostia si se cocoata cu ifose si se da grande, nu i mai vede ochii a doua oara.

| Ara997 a răspuns (pentru Ara997):

Multumesc. Nu pentru funda ci pentru ca ai prins ideea!

| Jack99 explică (pentru Ara997):

Ma bucur ca sunt fete cu gandirea asta!

| Ara997 a răspuns (pentru Jack99):

Sa fi sanatos si. norocos!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU conteaza daca a observat ca ai fost emotionat si de asemenea nici care ar fi parerea ei in aceasta privinta. Ceea ce conteaza cu adevarat se refera la impresia generala provocata atat de intalnire cat si de tine asupra ei si de asemenea daca a acceptat sa va intalniti din nou.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ea se întreabă la fel ca tine dacă tu ai observat-o, căci așa doresc fetele să fie observate, remarcate, apreciate, să trezească emoții măcar un pic.

| 1Me9 a răspuns:

Daca si ea te place, se gandeste la tine daca ai observat cat de emotionata era eahappy
Frumoase sunt inceputurile, sper sa va mearga happy