| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc dani si am 20 de ani si sunt impreuna cu prietena mea de 2 ani inainte cand am inceput viata sexuala ma terminam repede dupa 5 minute maxim si astazi dupa dupa ce am facut de 3 ori dragoste a durat 2 ore jumate ce parere aveti? mie mi se pare cam mult atata timp sa facem dragoste, o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Pai e normal sa dureze mai mult, cu cat faci mai mult. De 3 ori intr-o zi e bine, ce sa zic. Esti ok, esti barbat adevarat.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ragoste a durat 2 ore jumate ce parere aveti
ca e vrajeala asta cred, 2 ore privind pe aia goala poate oricine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o faceai si a patra oara, dura mai mult. Fii si tu realist! Incearca sa te controlezi astfel incat de fiecare data sa dureze undeva intre 20 minute si o ora, in functie de de va place voua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai schimbati sex ul sa zic asa. Incearca oral anal ..altfel va fi o monotonie. Inspirati va din filme 3x

| ElenaRomann a răspuns:

E mai bine sa duceti o viata casta, altfel va veti afeca familia.