| Larryyyyy a întrebat:

ma puteti ajuta? Am un iubit de care sunt indragostita la nebunie, si el ma iubeste mult, din cate mi-am dat seama, dar spuneti-mi va rog cum as putea sa il atrag mai mult, sa fie indragostit lulea de mine, pentru ca mi-e frica sa nu il pierd!

Răspuns Câştigător
| NickName01 a răspuns:

Aaa, e bine că tie frica sa nu-l pierzi happy, pentru ca asta inseamna ca ai fi in stare sa faci depui ceva efort pentru asta...

Cel mai important lucru este sa-ti pastrezi cel mai important atu in fata lui: onoarea ta demnitatea ta. Asta ai tu ca fata unic si valorors pentru el... happy

daca tu crezi ca nu poti face asta ii vei face si lui un lucru rau, pentru ca dezonoarea il va pune intr-o foarte dificila alegere, iar tu nu vei avea atunci atuul unei alegeri favorabile...

7 răspunsuri:
| entzückendesKätzchen a răspuns:

Fii tu insati! Nimic mai mult...

| iubesc a răspuns:

Mai mult de atat? Nu se poate.o sa-l sufoci. Nu mai fi asa pesimista.

| neutrino a răspuns:

Daca el te iubeste mult, asta inseamna ca a fost si este si indragostit de tine. Mai mult decat asta, nu se poate! Atunci cand vei avea proprietatea reala a termenilor folositi, vei intelege ceea ce am dorit sa-ti transmit.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Pai arata-i prima data ca tii la el.
Iesiti impreuna cat mai des posibib, vorbiti la telefon (Fara FACEBOOk, Y/M)
Daca esti trecuta de 18 ani, vorbeste cu el despre sex si daca ati vrea sa faceti.

| Larryyyyy explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Mersi de sfat dar nu am cum sa il pun in aplicare pentru ca ai mei nu sunt de acord cu el, deoarece sora mea le-a spus chesti care nu sunt adevarate, dar eu ma intalnesc cu el oricum, dar noaptea, fara sa stie nimeni, si stiu ca el ar vrea sa ne intalnim si ziua dar nu am cum, de asta vreau sa ii arat ca il iubesc, chiar daca ne putem intalni doar noaptea!

| BellaBlack a răspuns:

Ce e prea mult strica...din incercarile tale de a-l da pe spate o sa ii dai impresia ca esti disperata ..lasa lucrurile cum sunt, nu il sufoca, lasa-l sa te caute, sa vrea sa isi petreaca timpul cu tine

| Larryyyyy explică:

Si gata, l-am pierdut sad