| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy. mi a trecut menstruatia miercuri... dar ma dor sanii, mijlocul, simptomele menstruatiei :-s. se poate sa fiu insarcinata chiar daca mi a venit?

2 răspunsuri:
| roxpau a răspuns:

Daca ai facut sex si nu te-ai protejat sunt sanse sa fi insarcinata si sa fi avut o falsa menstruatie, daca cantitavi si durata a fost la fel ca in alte luni sunt sanse mici dar pentru linistea ta fa un test de sarcina

| mrrry a răspuns:

Dap sunt unele fete care raman insarcinate si totusi le mai vne ciclu`1sau 2 oristraight face