| hubbelllllll a întrebat:

nu prea inteleg cum e cu perioada fertila, am avut primul act sexual cu prietenul meu pe data de 10, iar mie mi a venit menstruatia pe 12 luna trecuta menstruatia imi vine la 33 de zile. nu a terminat in mine pentru ca m a durut foarte tare si s a oprit practic decat a intrat de 1 ori si a iesitwhistling pentru ca m a durut foarte tare, el a ejaculat dupa 30 de minute " s-a satisfacut singur." Sunt sanse sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Rotciv a răspuns:

Daca nu a avut loc penetrarea! Atunci nu-l numi act sexual, actul sexul este acela cand are loc penetrarea! Si daca este cum spui tu ca nu a avut loc penetrarea si nu s-a terminat in tine.Atunci de ce-ti faci probleme? Sigur nu esti insarcinata! Asta daca este cum spui tu!

| hubbelllllll explică:

Stiu ca pare o intrebare stupida, dar de panica nu te lasalaughing te urm, areste peste tot.

| LittleSweetHeart a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii insarcinata. stai linistita. happy am fost in situatia ta. si crede-ma stiu cum e.nu-ti mai face griji;* si ai grija de tine;*