| hubbelllllll a întrebat:

nu prea inteleg cum e cu perioada fertila, am avut primul act sexual cu prietenul meu pe data de 10, iar mie mi a venit menstruatia pe 12 luna trecuta menstruatia imi vine la 33 de zile. nu a terminat in mine pentru ca m a durut foarte tare si s a oprit practic decat a intrat de 2 ori si a iesitwhistling pentru ca m a durut foarte tare, el a ejaculat dupa 30 de minute " s-a satisfacut singur." Sunt sanse sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| roxanika24 a răspuns:

Nu doamne fereste, daca nu si.a dat drumu in tine nu ai de ce sa.ti faci griji.mai ales daca a bagat.o de 2 ori.succes!

10 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Ba. exista prezervative in lumea asta big grinbig grinbig grin

| buzeduulci a răspuns (pentru whoocares):

Poate a fost spontan. :->

| AdinaCrissa a răspuns:

De curiozitate. Cati ani ai? Mai mult de 15 nu cred ca aihappy

| Rotciv a răspuns:

Depinde unde s-a terminat! Daca s-a terminat in tine ai toate sansele sa fi insarcinata. Iar daca nu e asa, poti sta linistita! Nu e nici o problema.
Se spune totusi ca perioada sigur pentru a face sex neprotejat este 7 zile inainte de menstruatie si 7 zile dupa! Teoretic! Dar practic maicamea a ramas gravida cu mine in acest fel! Pentru a preveni o sarcina nedorita protejeaza-te! Prezervativ, anticonceptionale etc...Dar nu uita ca nici o medota de contraceptie nu previne sarcina nedorita 100%! Mult succes.

| hubbelllllll explică:

Acum

| hubbelllllll explică:

Contul il am

| roxanika24 a răspuns:

Cand ati facut.o prima oara pe 10 acum sau luna trecuta?

| viruusell a răspuns:

Fara griji nuwinking