| AlexandraIleana a întrebat:

Oare sta cu mine numai pentru sex? Suntem de 5 luni.Cu el am inceput tot. pana acuma o faceam des dar mi-am zis ca sa nu o mai fac cand vrea el ca sa vad cum reactioneaza. I-am zis aseara ca n-am chef si a reactionat foarte urat mi-a zis ca ma iubeste dar ii foarte importanta chestia asta pentru el. Si l-am intrebat si daca no s-o mai facem o vreme n-o sa mai fi cu mine? si face ca da. n-o sa mai fie. Tot mi-a repetat ca ma iubeste si asa. Nu stiu ce sa zic. Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa gandesti mai mult. E foarte clar ca sta cu tine numai pentru sex. Poti sa-i dai papucii ca si cadou de la mos.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E clar sta cu tine pentru sex, dar vad ca si tie iti place tavaleala in cearsaf

| RAY a răspuns:

Tu ce varsta ai?

| AlexandraIleana explică (pentru RAY):

18 ani...

| RAY a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Si el cat are? deci de 5 luni sunteti impreuna, sex de cat timp faceti?

| neutrino a răspuns:

Te-a pacalit, iar tu nu mai crede ca el sta cu tine pentru ochii tai frumosi sau/si pentru sufletul tau cel nobil. Nici el si nici altcineva!

Răspuns utilizator avertizat