| FrunzaDeToamna a întrebat:

peste 5 zile ma int cu iubitul meu pentru prima data si mi'e rusine pentru ca am o dantura cam uratabig grin
Ce pot sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa nu mai fii atat de stresata si sa incerci sa te calmezi.
Daca tot nu esti multumita de aspectul dintilor, eu te sfatuiesc sa iti pui aparat.In definitiv dintii tai vor fii strambi toata viata, nu doar la intalnirile cu iubitul.

Deci vorbeste cu parintii si mergeti la un dentist.Nu e nimic rusinos.

11 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Haha ce tare e dragostea asta pe "Internet" rolling on the floor "Buna...peste 5 zile ma int cu iubitul meu pentru prima data"... oricum mult succes si sa va iubiti =D

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

1)Mergi la dentist, poate. face el ceva
2)Spala.te pe dinti bine bine, inainte de intalnire ia putina apa de gura, si clatestete bine.
Si.nu rade asa, zambeste f putin sa nu se vadabig grin

| Ecea a răspuns:

Cum adica? Peste 5 zile te intalnesti prima data cu iubitul tau?
Cum vine asta?
Nu inteleg intrebarea.

| XK a răspuns:

Si se mira lumea de ce sunt impotriva programelor de editat poze...
Pai cel mai simplu nu deschizi gura, va fi mai multumit asa, si il loc sa il saruti ii faci un bot (! mare atentie sa nu vada dintii! )

| Papusik a răspuns:

Dantura urata adica sunt dintii galbeni, sunt strambi sunt lipsa?
Ce au dintii?
Daca nu ne dai detalii despre ce inseamna la tine dantura urata nu avem cu ce sa te ajutam.
Reformuleaza intrebarea si mai posteaz-o odata.
Succes!
love struck

Răspuns utilizator avertizat
| FrunzaDeToamna explică:

Urata in sensul ca mi's strambi dinti ca albi mi's big grin

| FrunzaDeToamna explică:

@I'mPerfect(a)! - am vb cu parintii mei si au zis ca ma duc la dentist dar acum sunt in it si vin in sept numa at ma duc si eu ma int cu el peste 5 zilebig grin

| FrunzaDeToamna explică:

@ Papusik - mi's strabi atat [ albi sunt si nu imi lipsesc ]

| Inkheart a răspuns:

"Buna...peste 5 zile ma int cu iubitul meu pentru prima data." - ahaha. Cum adica cam urata? Da-i cu oja alba. Sau vopsea. smug

| Inkheart a răspuns:

Poate te combini cu dentistu' smug.