| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu cu care sunt de 7 luni, imi da impresia cateodata ca vrea numai sa ma pipaie, atinga si sa ma sarute in partile mai intime cum ar fi sanii(ca mai jos deocamdata nu il las), chiar a si spus ca ii place enorm de mult asta.In rest e atent cu mine, e tandru, spune ca tine la mine si chiar a si demonstrat asta.
Intrebarea mea e:credeti ca e normal sa vrea atat de mult sa ma atinga? oare mai mult ma doreste decat ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Ady_4009 a răspuns:

Da este normal uneori simte si el nevoia sa te atinga sa te sarutehappyla fel mi se intampla si mie nu am acces la... dar i nrest peste tot si o sarut o ating o mangaiwinking mi se pare ceva normal happy salut :*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E si normal, pentru ca te doreste.Banuiesc ca esti reticenta deoarece e primul baiat caruia ii permiti astfel de atingeri; deci esti destul de mica.Eu zic sa vorbesti deschis cu el si sa ii spui ceea ce simti; asa e mult mai bine si vei afla ceea ce doresti!

| Bacemi a răspuns:

E ceva normal. Daca e tandru si iti arata ca tine la tine e normal sa doreasca si asta. Dar trebuie sa stabilesti o limita, sa ai grija sa nu ii permiti mereu asta. Daca face asta prea mult se intampla ca si acum sa crezi ca doar asta vrea de la tine desi nu e adevarat. Vorbeste cu el deschis pe tema asta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca ai 16 ani ar trebui sa te acomodezi treptat cu ideea ca devii femeie si unele lucruri sunt cum sunt de la natura. Daca nu, atunci pupici in parc si va vedeti de scoala. Altfel dati dintr-una in alta si mai rau va chinuiti, inclusiv el, indiferent unde pui limita. Cati ani aveti voi doi?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La 22 a stat cu tine 7 luni fara sex si tu te plangi ca vrea sa te mangaie si sa te sarute? Nici nu stiam ca e posibil pana sa citesc asa ceva aici pe site...Vezi poate ajungi ca aici http://www.tpu.ro/......e-3-ani-3/
Habar n-ai acum, dar peste cativa ani tu vei fi agresoarea sexuala :D Hai sa iti zic o chestie: el are 22 de ani si pentru varsta asta a stat mult cu tine, inseamna ca te iubeste si te respecta. Sa te doreasca e absolut normal, sa stii ca din asemenea dorinte asa ai aparut si tu pe lume. Si inca ceva, sunt destule fete care fac de la prima intalnire si nu sunt considerate nici cum daca stiu sa isi aleaga partenerii. Daca voia doar sex se ducea in alta parte. Asa ca nu ai de ce sa te temi. Din partea lui semnalele sunt ok. Ai grija doar la protectie cand te vei hotara.

| Dizzydizz a răspuns:

Huh pai la 7 luni ce ai vrea?
Unii o fac din prima luna
Lasal macar sa te atinga dar impunei o limita.
Si intreaba-l
Daca am renunta la chestiile cu pipaitul mai lasa? Te ai despartit de mine?"

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca e ceva normal, dar totul sa aiba o limita.

| EUSIATIT a răspuns:

NU ne ai spus ce virsta ai. ca daca ai 13 ani e bine ca doar te pipaie. dar nu i exclus sa faca si altceva daca tot vrei. cred ca te ingrijoreaza de ce nu ti propune altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 17 ani iar el 22.

| cosmyn39b a răspuns:

E nrmal daca zici ca nu se poarta urat cu tine ...mai discutati despre problema asta nu sta asawinking

Mult norocwinking