| lollipop_4163 a întrebat:

asta e prima mea intrebare de pe acest >site:". credeti ca a fost o greseala ca l-am lasat pe prietenul meu sam atinga sanii? avem 16 ani amandoi, suntem de abia de 2 luni impreuna dar acum am impresia ca nu ma mai iubeste ca la inceput ci ca este doar atras de managierile pasionale si de corpu meu.gresesc sau e normal?

Răspuns Câştigător
| Anonim_7591 a răspuns:

Bunahappy
Din ce ai scris tu acolo este evident faptul ca tu psihic nu erai pregatita pentru acest pas. Da s-ar putea sa ti se para ciudat ce tocmai ti-am spus dar asta este adevarul...te simpti de parca el a stat cu tine doar ca sa ajunga sa te atinga nu?
Tu ai o atitudine normala. BIne eu zic ca ar trebui sa nu ii arati lui ce simpti acum.o sa i se para aiurea si probabil se va supara.cu siguranta el nu a stat cu tine doua luni doar pentru a te atinge daca ar fi stat din interes ar fi mers ult mai departewinking cred ca vrea sa va apropiati mai mult, sa aveti intimitatea voastra. Nu il mai lasa sa te atinga[daca nu vrei] pana cand nu te vei simpti pregatitawinking

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ca te atinge e normal
dar ca face numai asta nu mai e normal. nul mai lasa sa faca ce vrea cu tinewinking.

| answer a răspuns:

Nu gresesti! Baietii au nevoie sa copilareasca putin pana sa treaca pe relatii serioase! Daca vrei sa fii un ajutor pentru el, atunci da-i drumul si treci la pasul urmator! Dar ai grija, sa nu cumva sa speri la prea mult din partea unui muc de 16 ani!winking

| aniohetova a răspuns:

Buna happy Uite, eu spun sa faceti o pauza de la aceste "mangaieri pasionale " cum le spui tu. Fa o pauza si analizeaza-i reactia. Vezi cum se comporta. Daca el incepe sa fie distant si sa inceapa sa te ignore inseamna ca i-ai oferit mult prea mult si asta e motivul pentru care este cu tine. Acum, depinde si ceea ce vrei tu. Stii foarte bine la ce o sa se ajunga daca continui asa. E decizia ta. Daca o sa vrei sa mergi mai departe, fii sigura ca va fi cu tine numai pentru lucrul asta si nu va ajunge sa te iubeasca asa repede. Sau mai rau : nu te va iubi niciodata si te va considera un plan de rezerva sau o companie pentru distractie. Dar, eu cred ca ai o viata inainte sa faci pasul asta pentru ca pana la urma ai doar 16 anisori. Dar ti-o spun din toata inima ca vei fi ranita. Alegerea e a ta pana la urma. Mult succes happy

| panasonic7 a răspuns:

Ai facut gestul nepotrivit la timpul neportivit. trebuia sa lasi sa treaca timpul, dupa treceai la fapte sa spunem asa, acum in cel mai rau caz o sa-ti atinga sanii daca chiar este atras de ei sau chiar o sa-ti ceara sa faceti sex.

| lollipop_4163 explică:

Il cunosc de un an.am fost foarte apropiati dintotdeauna si am putut sa vorbim despre orice fara ezitari.l-am intrebat si daca vrea sa facem sex si mi-a zis ca nu e momentul si ca trebuie sa mai asteptam.asta m-a bucurat cel mai tare.am multa incredere in el dar mi-e frica sa nu devina doar obsedat de corpul meu si atatbig grin

| LotusRadioactiv a răspuns:

E simplu. Joaca-te putin cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ceilalti. Nu mi se pare un lucru rau sa te atinga din moment ce e iubitul tau si nu ajungeti prea departe. Dar poate ti se pare tie ca nu te mai iubeste... poate asa se manifesta el si, cum inainte nu avea ocazia... dar mai este si altceva, lasa timpul sa treaca si daca persista inseamna ca te vrea doar pentru sex.

| Lory_9518 a răspuns:

Nu trebuia sa-l lasi sa-ti puna mana mai ales ca sunteti numai de 2 luni. Parerea mea. Acum te crede usuratica sau ceva de genu. Discuta cu el despre asta. Spune-i sa-ti zica adevaru' daca nu ameninta-l ca nu mai vorbesti cu el. Si pe viitor nu mai lasa baietii sa-ti puna mana peste tot daca nu ai incredere suficienta si daca inca nu va cunoasteti bine.

| Musca_9425 a răspuns:

Da ce e asa mare lucru? Eu prietenei mele i-am pus mana peste tot.hee hee